https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/proaction-cafe
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

ProAction Café

17. června 2021 (čtvrtek) 17:00 - 20:00 Praha
Konference, workshopy a semináře, Online akce, webináře

Máte nápad, jak zlepšit místo, ve kterém žijete? Přihlaste se do ProAction Café!

Pro koho? primárně pro mladé lidi do 35 let. Přihlášení zde: https://bit.ly/3ymVS2x

Máte nápad, jak zlepšit místo, ve kterém žijete? Rádi byste jej posunuli o krok blíže k realizaci, ale potřebujete jej zkonzultovat? Pobavit se o něm s podobně naladěnými lidmi? Souvisí Váš nápad s klimatickou změnou?

Anebo zrovna teď žádný nápad nemáte, ale máte chuť podpořit ostatní svými zkušenostmi, nápady a energií? Pak vás zveme na online ProAction Café, které pořádáme v rámci projektu 1Planet4all.

ProAction Café je metoda, skrze kterou si účastníci vzájemně pomáhají posunout své nápady a náměty projektů do konkrétních obrysů a společensky prospěšných projektů. Naše ProAction Café se bude zabývat specificky nápady se zaměřením na klimatickou změnu. PĚT z vás přijde s nápadem a s pomocí ostatních ve skupinkách odejde s konkrétním plánem.

Mělo by se jednat o NÁPAD, který má potenciál zvýšit kvalitu života, podpořit lidi v místě jejich bydliště, zlepšit životní prostředí, nápad by měl tematicky spadat do oblasti klimatu (osvěta, návrhy řešení apod.).
Zrovna nápad nemáte a RÁDI BYSTE PŘISPĚLI svými postřehy, zkušenostmi, schopnosti ostatním? ProAction café je i pro Vás!

Facilitátorka:
Eva Malířová

Hledám způsoby, jak podpořit konstruktivní přístup ke globálním výzvám a vytváření společnosti, která dbá na potřeby všech i planety. A to jak ve své práci v Na Zemi, kde působím jako lektorka a metodička globálního vzdělávání, tak ve své práci s nenásilnou komunikací. Pracuji často s neziskovkami a pomáhám školám, jak být místem k učení se pro život. Ráda doprovázím strany v řešení konfliktů a facilituji participativní procesy s využitím přístupu Art of Hosting. Osobně jsem nejčastěji k zastižení v Brně.

Pořádá | Člověk v tísni, https://www.clovekvtisni.cz/ Kateřina Sequensová
e-mail: katerina.sequensova@clovekvtisni.cz 
Související odkazy: https://www.facebook.com/events/771721950207421/ https://bit.ly/3ymVS2x

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist