https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/uplny-kurz-permakulturniho-designu-pdc-2024
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Úplný kurz permakulturního designu - PDC 2024

15. února 2024 (čtvrtek) - 21. dubna 2024 (neděle) Praha (Praha 10)
Konference, workshopy a semináře

Akademie permakultury vás zve na další ročník kurzu permakulturního designu – tentokrát v kombinaci Praha a Žďárec u Skutče.

Během 16 dnů vám tento 120+ hodinový kurz nabízí hluboké a celistvé seznámení s metodami permakulturního designu a s jejich aplikacemi v praxi. Jedná se o mezinárodně uznávaný formát kurzu (PDC – Permaculture Design Certificate), který vám otevře dveře k dalšímu permakulturnímu vzdělávání ve světě (učitelské kurzy, kurzy pokročilého designu atd.).
Kurz pokrývá i etické otázky, sociální aplikace permakultury, ekonomické alternativy a budoucí perspektivy naší společnosti.
Po kurzu odejdete s praktickými radami a návody, jak sami dál pokračovat, zároveň dostanete certifikát o absolvování kurzu. Pojedeme se také podívat na jeden z Ukázkových permakulturních projektů, kde uvidíme naživo, jak se permakultura žije a vyvíjí.

Místo konání | Kubatova 10, Praha 10, Stáje I a II, Toulcův dvůr a Žďárec u Skutče
Pořádá | Permakultura CS, https://www.permakulturacs.cz/kalendar/pdc-uplny-kurz-permakulturniho-designu-2024/ Katka Horackova
e-mail: katka.hora@gmail.com  tel: 6044414901  
Související odkazy: https://www.akademiepermakultury.cz https://www.permakulturacs.cz https://www.permajoga.cz

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist