https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/zdrave-a-hrave-v-ekologicke-ms-seminko-exkurze-do-ms-na-toulcove-dvore
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Zdravě a hravě v ekologické MŠ Semínko | Exkurze do MŠ na Toulcově dvoře

25. září 2024 (středa) 09:00 - 12:00 Praha (Praha 10)
Konference, workshopy a semináře

Exkurze do ekologické Mateřské školy Semínko, která funguje již 20 let a nachází se v Toulcově dvoře. Školka má k dispozici areál Toulcova dvora se všemi jeho biotopy i farmou hospodářských zvířat. Vedle třídy běžného typu je v Semínku zřízená i lesní třída. Exkurze bude zaměřená zejména na zdravé stravování ve školce.

Jak na zdravé stravování? Přijďte se inspirovat do Mateřské školy Semínko v Toulcově dvoře, která je držitelem zlatého certifikátu Skutečně zdravé školy. Dozvíte se více o koncepci Semínka a jeho přístupu ke zdravému životnímu stylu. Prohlédnete si prostory školky včetně badatelny, certifikované přírodní zahrady či lesní třídy Lesníček v areálu Toulcova dvora. Umožníme Vám nahlédnout do pedagogické práce učitele v Semínku, ukážeme Vám ekoprovoz školky a povíme o udržitelném vzdělávání i grantových příležitostech. Posdílíme s Vámi, jakým výzvám čelíme a jak se díky nim posouváme dál. Těšíme se na Vás.

Místo konání | Mateřská škola Semínko, o.p.s.,  Kubatova 1/32, 102 00 Praha 10
Pořádá | Botič o.p.s, https://toulcuvdvur.cz/botic Lenka Hofierková
e-mail: programy@toulcuvdvur.cz  tel: 602509815  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist