https://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/zpravy-zd/hasici-uhasili-pozar-odpadu-na-skladce-komunalniho-odpadu-v-malsovicich-u-decina
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Hasiči uhasili požár odpadu na skládce komunálního odpadu v Malšovicích u Děčína

11.5.2024 18:00 (ČTK)
Licence | Všechna práva vyhrazena. Další šíření je možné jen se souhlasem autora
Hasiči dnes ráno uhasili požár odpadu na skládce komunálního odpadu v Malšovicích u Děčína, který likvidovali od pátečního podvečera. Jejich zásah skončil před 8:30, místo poté předali majiteli skládky. ČTK o tom informoval mluvčí krajských hasičů Lukáš Faják.
 
Požár zasáhl plochu 60krát 20 metrů, k jeho likvidaci vyrazilo zhruba 30 hasičů. Požár se jim podařilo lokalizovat v pátek večer, poté ale museli ještě vyhledávat skrytá ohniska. Dohašování trvalo až do rána. "Bagrem se odkryla a rozhrnula část skládky a prolévala vodou," dodal Faják. Požár zřejmě vznikl samovolně, podle Fajáka se mohla vznítit baterie.


reklama

 
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Všechny komentáře (1)
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

SV

Slavomil Vinkler

11.5.2024 20:14
No, místo spálení ve spalovně, tak spálení na skládce. No tě pic.
Odpovědět
reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist