https://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/zpravy-zd/osm-velbloudu-a-lama-se-prochazela-po-ulici-v-madridu.zvirata-utekla-z-cirkusu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Osm velbloudů a lama se procházela po ulici v Madridu. Zvířata utekla z cirkusu

6.11.2021 00:27 | MADRID (ČTK)
Ilustrační foto
Ilustrační foto
Španělská policie v pátek časně ráno našla v Madridu osm velbloudů a jednu lamu, kteří se procházeli po ulici španělské metropole. Informovala o tom agentura EFE s odkazem na sdělení místní policie na twitteru.
 

Velbloudi a jedna lama se procházeli po ulici v madridské čtvrti Carabanchel, když je policie v pět ráno objevila. Zvířata utekla z cirkusu v téže čtvrti v ulici Treseta na předměstí Madridu. Zatím není jasné, jak se jim to podařilo, uvedl rozhlas Cadena SER.

Policisté v okolí zvířat natáhli červenobílou pásku, aby jim opět neutekla, a kontaktovali majitele cirkusu, aby si pro ně přijel. Podle místních médií jsou všichni velbloudi i lama v pořádku.


reklama

 
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Všechny komentáře (1)
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Zbyněk Šeděnka

6.11.2021 13:30
Tyhle migranty bych bral. Nepotřebují sociální dávky, nezabíjejí okolní lidi nožem, nenosí výbušné pásy a kalašnikovy a neznásilňují ženy. Takže pro tyhle bych byl všemi desíti.
Odpovědět
reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist