https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/cesi-prekonali-teslu-se-svymi-solarnimi-taskami-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

T-Power: Češi překonali Teslu se svými solárními taškami

19. května 2017 | T-Power
Autor: Miloslav Čermák, tel: 774608533
Češi nabízejí nejvýkonější solární tašky na světě. Svými parametry, zkouškami a atesty jsou nejvýkonnější na světě. Jsou jediní.

Česká firma T-Power jako jediná na světě dokázala uvést na trh solární fotovoltaické tašky, které jsou skutečně nejvýkonnějšími taškami na světě. Tuto skutečnost v pondělí 15.5. 201ý uvedl generální ředitel T-power.cz pan Miloslav Čermák. Tašky, které prodáváme, jsou skutečné, fungující a lze je přímo objednat na adrese www.T-Power.cz. Výkon solárních tašek je 338 Wp.
Miloslav Čermák, tel: 774608533 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist