https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/microsoft-den-pro-neziskove-organizace-2017rosoft-den-pro-neziskove-organizace-2017
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Nadace VIA: Microsoft den pro neziskové organizace 2017

16. března 2017 | Nadace VIA
Autor: Sdružení VIA, z.ú., tel: 774 000 985
Již po deváté Vás zveme na den naplněný technologiemi, který proběhne 6. dubna v sídle společnosti Microsoft – BB Centrum, Vyskočilova 1561/4a, Praha 4. „Musím uznat, že vše bylo nad mé očekávání. Super. Mnoho informací, skvělé prostředí,“ tak akci hodnotí jeden z účastníků minulého ročníku. A i tentokrát se můžete těšit na řadu inspirativních a znalostmi nabitých seminářů a přednášek. Akci pořádá společnost Microsoft ve spolupráci se Sdružením VIA, z. ú. v rámci programu TechSoup Česká republika. Jako první dopolední přednáška Vás čeká představení Azure a všeho, co tato cloudová platforma může nabídnout neziskovým organizacím. Na tuto prezentaci naváže organizace The Duke of Edinburghs International Awards Czech Republic Foundation, o.p.s. se svou případovou studií o tom, jak Azure pomáhá při jejích aktivitách. Těsně před obědem Vás pak čeká vyhlášení vítězných příběhů letošního ročníku soutěže Microsoft NGO Awards a inspirace v podobě prezentace příběhů. Odpoledne si můžete vybrat z široké nabídky seminářů na témata Office 365 a dalších Microsoft aplikací, které povedou experti ze společnosti Microsoft, zástupkyně Sdružení VIA, z. ú. nebo pan Zdeněk Havránek ze společnosti Cloudiga. Podrobný program naleznete na www.techsoup.cz/NGOday. Na akci se můžete registrovat od čtvrtka 16. března od 14:00. A neváhejte, kapacita celé akce je 70 osob a omezenou kapacitu mají rovněž jednotlivé odpolední semináře (viz program). Formulář pro přihlášení naleznete na http://sdruzenivia.formees.com/f/ngo-day-1/. Akce je zdarma a kapacita je omezena na jednoho účastníka za organizaci. Partnery akce jsou Nadace Via, Economia a Nadace Neziskovky.cz.
Sdružení VIA, z.ú., tel: 774 000 985 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist