https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/nove-vize-projektu-fotbalu-pro-rozvoj
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

INEX - SDA: Nové vize projektu Fotbalu pro rozvoj

1. března 2016 | INEX - SDA
Autor: Kateřina Mlynářová, tel: +420 774 204 140
Že se jednalo o klíčové setkání stvrzuje i článek zveřejněný na mezinárodní platformě o sportu a rozvoji, viz: http://www.sportanddev.org/en/newsnviews/news/?13678/1/Fotbal-pro-rozvoj--New-visions-for-youth-work-in-Czech-Republic, jehož autorem je manažer švýcarské organizace Sport - the Bridge Thierry Graf. Zároveň proběhlo plánování letošní kampaně, která zůstane ještě u současného formátu. Kampaň a turnajové dny s důrazem na fair play proběhnou v termínu 18.6.-13.7., doprovodné aktivity budou odstartovány však již v květnu, kdy dorazí první odborník z keňské organizace Mathare Youth Sports Association (MYSA) a společně pak navštíví jednotlivé regiony a organizace. Zejména se bude jednat o nízkoprahové kluby, kde budou prováděny workshopy a praktické ukázky využití sportu k sociální práci.
Patronem projektu bude opět Tomáš Ujfaluši, který by neměl chybět na oficiálním zahájení a turnajovém dni v Praze 18.června.
Kateřina Mlynářová, tel: 420 774 204 140 tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist