Tomáš Popp "> Slow market v Plzni bude již potřetí - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/slow-market-v-plzni-bude-jiz-potreti
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ENVIC, občanské sdružení: Slow market v Plzni bude již potřetí

15. září 2021 | ENVIC, občanské sdružení
Autor: Tomáš Popp, tel: 777 239 808
Plzeňský Prazdroj se třetí sobotu v září opět stane hostitelem Slow marketu, který v Plzni pomalu získává tradici. V sobotu 18. září od 9 do 17 hodin se odehraje jeho třetí ročník.

Akce bude, stejně jako v minulých ročnících, plná neobvyklých dílen, u nichž si přijdou na své jak děti, tak I kreativní dospělí. A protože se kurátoři akce rozhodli ladit sortiment už do vánočního roucha, bude nachystaná také dílna na balení dárků.

“Na akci se od začátku snažíme zvát ty nejzajímavější výrobce z okruhu řemeslných trhů a designmarketů, pořádaných po celém Česku, a protože jsme toho v dané oblasti viděli už opravdu hodně, je pro nás jedním z hlavních kritárií výběru také zábavnost a přátelské vystupování. Snažíme se vytvořit akci, která bude jednoduše krásná, příjemná a kam se budou lidi rádi vracet.” shodují se organizátoři akce Tomáš Popp a Barbora Motlová s tím, že Slow market by se měl v Prazdroji objevovat pravidelně dvakrát v roce.

Slow marketu se zúčastní zhruba padesát výrobců krásných věcí. Letošní téma jsou Vánoce v září. "Nakupovat v září na Vánoce má několik výhod. Zbavíte se stresu při nakupování dárků na poslední chvíli. Podpoříte tuzemské výrobce, designéry, řemeslníky. Nemusíte se bát, že vám do Vánoc dárky nepřijdou. Navíc vám je zabalíme přímo v našem stánku", říká Popp ze sdružení Envic.

Informace o Slow marketu najdete na www.slowmarket.cz a na sociálních sítích #slowmarketplzen.
Tomáš Popp, tel: 777 239 808
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce
 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist