https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/vyhlaseni-oceneni-firma-roku-rovne-prilezitosti-2024-sladovani-osobniho-a-pracovniho-zivota
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Gender Studies, o.p.s.: Vyhlášení ocenění FIRMA ROKU: ROVNÉ PŘÍLEŽITOSTI 2024: Slaďování osobního a pracovního života

30. května 2024 | Gender Studies, o.p.s.

Ve čtvrtek 30. května 2024 vyhlásila Gender Studies, o.p.s., výsledky ocenění Firma roku: Rovné příležitosti 2024. Pro 16. ročník bylo ústředním tématem slaďování osobního a pracovního života. Do letošního ročníku se přihlásily firmy, organizace a instituce s celkovou zaměstnaneckou populací čítající 15 256 osob. Generálním partnerem byl T-Mobile a DPD - Direct Parcel Distribution CZ, s.r.o. Odborným partnerem letošního ročníku byl Svaz personalistů České republiky. Soutěž je určena pro zaměstnavatele, kteří uvádějí do praxe myšlenku rovných příležitostí a udávají tak trend v personalistice.

Mezi hodnotící průřezová kritéria dotazníku pro přihlášené zaměstnavatele patřila inovativnost, aktivní podpora diverzity na pracovišti a přenositelnost programů a iniciativ do jiných firem. Součástí procesu hodnocení bylo i dotazníkové šetření, které probíhalo mezi zaměstnaneckou populací firem, které se dostaly do druhého kola.

Výsledky soutěže o ocenění Firma roku: Rovné příležitosti 2024

Kdo se tedy umístil v letošním 16. ročníku soutěže?

Ocenění Firma roku: Rovné příležitosti za rok 2024, a tedy první místo, získal Vodafone Czech Republic, a.s.

Druhé místo: Institut biostatistiky a analýz, s.r.o.

Třetí místo: Tesco Stores ČR, a.s.

Jak si stojí ocenění zaměstnavatelé pokud jde o slaďování osobního a pracovního života? A co pro ně znamenala účast v soutěži o ocenění Firma roku: Rovné příležitosti 2024?

Velký dík za tuto cenu. Myslíme si interně, že děláme skvělé věci, a ještě je super, když se to ocení veřejností a touto cenou,” podělila se Jana Vychroňová, Vodafone Czech Republic, a.s.

Moc děkujeme, žijeme slaďování osobního a pracovního života, tak máme ocenění,” vyjádřila se Lenka Volfová z Institutu biostatistiky a analýz, s.r.o.

Velmi si ocenění vážím. Jsem za to strašně rád, že to, co děláme pro naše lidi, je vidět i z externího pohledu,” sdělil Petr Pokorný z Tesco Stores ČR, a.s. ********************************************************************************************************************************************************************************

Při příležitosti dnešního slavnostního předávání ocenění, které proběhlo v rámci tematické konference v pražském kině Přítomnost, byl také vyhlášen další, 17. ročník soutěže Firma roku: Rovné příležitosti, který nese téma Podpora otcovství ve firmách.

*********************************************************************************************************************************************************************************

Kontakty pro média:

Johana Jonáková

ředitelka Gender Studies, o.p.s.

e: johana.jonakova@genderstudies.cz

t: +420 774 913 350

 

Anna Kotková

PR manažerka

e: anna.kotkova@genderstudies.cz

t: +420 774 910 944

Webové stránky ocenění Firma roku: Rovné příležitosti: http://rovneprilezitosti.ecn.cz

Media kit s fotografiemi a doprovodným materiálem získáte na vyžádání u PR manažerky.

Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist