Co píší jiní
Nespecifikované množství motorové nafty v úterý odpoledne uniklo z prasklého potrubí společnosti Čepro do chovného rybníku v Hájku na Karlovarsku. Škody nebyly dosud vyčísleny. 
Vláda ve středu projedná zprávu o životním prostředí v roce 2006. Znečištěné ovzduší je na většině republiky, nejen ve městech, ale i na venkově. Na serveru Aktuálně.cz. ...zobrazit původní článek
Pro dobrotu na žebrotu. To si nyní mohou říkat lidé ze Správy Národního parku Šumava, kteří loni prosadili mimořádné otevření přechodu Modrý sloup u Modravy. 
Na řidiče nákladních aut čekají mnohem častěji kontroly a na neposlušné muže za volantem i vyšší pokuty. Dopravní policie dokonce vytvořila speciální skupinu, která by se celým problémem měla zabývat. 
Kdo nebo co způsobilo úmrtí patnácti divočáků, které na konci minulého týdne objevili u zámku Kozel na jižním Plzeňsku zdejší myslivci? Odpověď na tuto otázku zatím marně hledají policisté i veterináři, kteří zkoumají mrtvoly uhynulých zvířat. 
Městské služby Písek začaly v pondělí kácet dvacet stromů v lokalitě na Bakalářích. Jedná se o první etapu rekonstrukce za více než 30 miliónů korun. 
Těžební společnost Pískovny Hrádek chce rozšířit lom směrem k obydlené oblasti. Na serveru Liberecký deník.cz. ...zobrazit původní článek
Čtyři smrky stojící na sjezdovce Svinec u Nového Jičína někdo nařízl motorovou pilou, a tím je zlikvidoval. Policisté sice případ odložili, ale sdružení lyžařů hodlá kvůli očištění svého jména vypsat odměnu za informace vedoucí k dopadení pachatele. 
Hraničtí radní plánují výstavbu kompostárny, dále uvažují přispět rodinám, které žijí v rodinných domech, na individuální kompostárny. Na serveru Deník. ...zobrazit původní článek
|
|