http://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/program-ekoskola-pro-ms-seminar-dobre-praxe-3
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii

Program Ekoškola pro MŠ - Seminář dobré praxe

3. listopadu 2017 (pátek) 09:00 - 15:00 Praha
Konference a semináře
Seminář pro pedagogy mateřských škol zapojených do programu Ekoškola, kteří se připravují na hodnotící návštěvu - audit. Seminář pro pedagogy MŠ zapojených do programu Ekoškola, které se připravují, nebo budou připravovat na audit. Na semináři budeme pracujeme s kritérii v souvislosti s metodikou 7 kroků, na jejichž základě pedagogové reflektují vlastní práci v programu Ekoškola. Lektoři Vám předají informace a zkušenosti z auditů, které již proběhly a rozeberou s vámi konkrétní situace, které mohou nastat.
Důležitou součástí bude sdílení vlastních zkušenosti a vzájemná inspirace.
Místo konání | Ekocentrum Podhoubí a Ekoškolka Rozárka, Nový Zlíchov Ekocentrum Podhoubí a Ekoškolka Rozárka, Nový Zlíchov 16, Praha 5 – Smíchov
Pořádá | Tereza, vzdělávací centrum, z.ú., http://terezanet.cz/cz Simona Neprašová
e-mail: simona.neprasova@terezanet.cz  tel.: +420603283708  
Související odkazy: http://eko-skolky.cz/cz http://www.podhoubi.cz/

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Blíž přírodě
Blíž přírodě

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist