https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/3-denni-kurz-jedla-lesni-zahrada-v-drozdove
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

3 denní kurz JEDLÁ LESNÍ ZAHRADA v Drozdově

6. října 2023 (pátek) 10:00 - 8. října 2023 (neděle) 16:00 Olomoucký kraj (Drozdov u Zábřeha)
Konference, workshopy a semináře

Kurz pro pokročilé zahradníky …
Design zahrady v praxi …
Poznávání divokých bylin …
Permakulturní design při zakládání jedlé lesní zahrady

Tento prodloužený víkend je pro všechny, kdo chtějí pochopit souvislosti, které potřebujeme při zakládání nové zahrady anebo při úpravě té stávající tak, aby byla trvale udržitelná. Podíváme se jak funguje ZAHRADA a jak funguje LES, a poznáme charakteristiské znaky „jedlé lesní zahrady“ neboli „jedlého lesa“.

Jedlá lesní zahrada kombinuje výhody trvalého ekosystému lesa a očekává úrodnost opečovávané zahrady. V rámci programu se pojedeme podívat na Ukázkový permakulturní projekt U Bezinky, blízko kterého se kurz koná.

Těší se na vás Katka Horáčková, www.permajoga.cz

Katka je permakulturní aktivistka, zahradnice, bylinářka, lektorka. Založila několik veřejných i soukromých jedlých lesních zahrad a tématu se dlouhodobě věnuje, publikuje, přednáší. Věnuje se semenaření a ajurvédské medicíně, a nejraději vaří z toho, co roste samo. V současné době je předsedkyní spolku www.PermakulturaCS.cz a také koordinuje www.akademiepermakultury.cz.

Místo konání | Drozdov u Zábřeha
Pořádá | Permakultura CS, https://www.permakulturacs.cz/kalendar Katka Horackova
e-mail: katka.hora@gmail.com  tel: 6044414901  
Související odkazy: https://www.akademiepermakultury.cz https://www.permakulturacs.cz/kalendar/3-denni-kur(...) https://www.permajoga.cz

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist