https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/architekti
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Architekti

29. září 2023 (pátek) 20:30 Praha (Praha 1)
Festivaly a slavnosti, Filmy a videoprojekce

Zahajovací snímek festivalu Film a architektura.

Centrum města je v blízké budoucnosti drahé, prázdné a odcizené. Vlastní bydlení se už dávno stalo nedosažitelnou komoditou. Mladá architektka Julie, která je stážistkou v renomované kanceláři se potýká se stejným problémem. Pronajme si proto provizorní byt na nezvyklém místě, které sdílí s dalšími obyvateli nacházejícími se v podobné bezvýchodné situaci. Může jí toto prostředí pomoci k nalezení řešení nedostatku důstojného bydlení? Úsměvná, ale pravdivá kritika v norském čtyřdílném seriálu, který byl poprvé uveden na mezinárodním filmovém festivalu Berlinale 2023.
Film: Norsko 2023, 75 min., norsky, české titulky.

Místo konání | Kino Světozor, Vodičkova 41, velký sál
Pořádá | spolek Kruh, https://filmarchitektura.cz/
Související odkazy: https://filmarchitektura.cz/program/architekti/

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist