https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/biojarmark-2019
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Biojarmark 2019

19. října 2019 (sobota) 09:00 - 17:00 Praha
Festivaly a slavnosti
Pražský Biojarmark 2019 - farmářský trh s biopotravinami v Národním zemědělském muzeu na pražské Letné. Svoji produkci zde představí ekologičtí farmáři z celé republiky. Kromě prodejního trhu nebude chybět živá hudba, výstava fotografií ekozemědělců a další kulturně-vzdělávací program pro celou rodinu. V sobotu 19. října se koná Pražský Biojarmark 2019 — jediný pražský farmářský trh zaměřený výhradně na biopotraviny. Do Prahy se v tento den vypraví ekofarmáři z celé republiky, aby na dvorku Národního zemědělského muzea představili to nejlepší a nejčerstvější ze své produkce.

Návštěvníky čeká prodejní trh bioproduktů a biopotravin, vaření pod širým nebem s populárním kuchařem Hugo Hromasem, živá hudební produkce, tančírna, ale hlavně ochutnávky a pravé bioobčerstvení pro milovníky masa, vegany, celiaky, příznivce syrové stravy i biovína.

Chybět nebude ani výstava fotografií ze života ekologických zemědělců, soutěž o knihy z nakladatelství SmartPress, besedy a informační stánky neziskových organizací. To vše v příjemném prostředí v centru Prahy na Letné. Souběžně s Biojarmarkem bude v prostorách muzea probíhat akce MZe „Za tajemstvím potravin aneb víš, co jíš“ a celý den bude vstup do muzea zdarma.
Místo konání | Praha 7 Národní zemědělské muzeum, s.p.o., Kostelní 1300/44, 170 00 Praha 7
Pořádá | PRO-BIO LIGA, Sokolovská 129/50, https://www.lovime.bio/ Iva Nevečeřalová
e-mail: iva@lovime.bio  tel.: +420 732 336 535  
Související odkazy: https://biojarmark.info/ https://www.lovime.bio/kalendar-akci/prazsky-bioja(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist