https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/ceska-cena-za-architekturu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Česká cena za architekturu

26. února 2024 (pondělí) 19:00 Praha (Praha 2)
Výstavy a veletrhy, Ostatní

Nová lávka v Litomyšli, sídlo Kloboucké lesní v Brumově-Bylnici, galerie Plato Ostrava, Památník tří odbojů v Lošanech, zahrady se hřbitovem v Praze-Suchdole nebo rozšíření lodžií panelového domu v Praze: na jednom místě to nejlepší ze současné české architektury. Přijďte se seznámit s realizacemi oceněnými v České ceně za architekturu 2023. Hlavní cenu 8. ročníku soutěže získalo studio EHL & KOUMAR ARCHITEKTI za lávku, která slouží současně jako vyhlídka. Vítěz vzešel ze 6 finalistů, 31 nominovaných a 241 přihlášených, kteří v posledních pěti letech dokončili své realizace na území České republiky.

Zahájení výstavy v pondělí 26. února doprovodí vyhlášení 9. ročníku České ceny za architekturu spojené s přednáškou Deyana Sudjice, britského spisovatele, kurátora a kritika specializující se na oblast designu a architektury, emeritního ředitele Design Musea v Londýně, který zasedl v porotě ČCA 2023.

Místo konání | CAMP - Centrum architektury a městského plánování, Vyšehradská 51, 128 00 Praha 2, sraz pod neonem CAMP.
Pořádá | CAMP - Centrum architektury a městského plánování, http://praha.camp/
Související odkazy: https://praha.camp/program/detail/ceska-cena-za-ar(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist