https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/city-nature-challenge-2023
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

City Nature Challenge 2023

28. dubna 2023 (pátek) - 1. května 2023 (pondělí) Praha
Ostatní

Ukažme všem pražskou přírodu!
Pojďte do toho i Vy a zjistěte, jak bohatá a unikátní je pražská příroda! Stáhněte si aplikaci iNaturalist na váš mobilní telefon a potom jen stačí ve dnech 28. 4. až 1. 5. 2023 pomocí ní fotografovat přírodu na území Prahy. Fotografie můžete pořizovat u Vás na zahradě, v oblíbeném parku nebo třeba na autobusové zastávce, když zrovna čekáte na svůj spoj.

A že nevlastníte chytrý telefon? Nevadí! Stačí se jen zaregistrovat na stránce iNaturalist a poté si můžete do svého profilu vkládat manuálně fotografie pořízené třeba klasickým fotoaparátem.

Praha se v minulém ročníku umístila na 34. místě ze 447 měst co do počtu pozorování a předčili jsme mnoho světových metropolí. Ve sledované dny bylo z Prahy zaznamenáno více jak 12 tisíc pozorování a více jak 1480 druhů!

Pořádá | Národní muzeum, https://www.nm.cz/ Petra Caltová
e-mail: petra.caltova@nm.cz  tel: 725571799  
Související odkazy: https://www.citynaturechallenge.cz/praha/

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist