https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/den-rodiny-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Den rodiny

1. května 2021 (sobota) 14:00 - 17:00 Praha (Velká Chuchle)
Ostatní

Den rodiny je jednou z mnoha akcí, které Lesy hl. m. Prahy pořádají v Zookoutku Malá Chuchle. Světový den rodiny bude oslaven přichystáním stezky otázek, která se povine lesem v okolí Zookoutku. Příchozí dostanou kartičky kam budou vyplňovat odpovědi a na konci po zkontrolování dostanou správní řešitelé i malou odměnu.Stezkou se budou moci vydat jak jednotlivci, tak celé rodiny. Otázky se budou týkat hlavně říše zvířat a nabídnou celou řadu překvapivých odpovědí - vazeb.

Akce je zdarma.

Místo konání | V lázních 8, Praha – Malá Chuchle (Zookoutek)
Pořádá | Lesy hl. m. Prahy, https://www.lesypraha.cz Beata Sýkorová
e-mail: sykorova@lesy-praha.cz  tel: 777459140  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist