https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/divocak-aneb-prase-v-lese
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Divočák aneb prase v lese

1. dubna 2022 (pátek) - 31. května 2022 (úterý) Praha
Ostatní

Lesy hl. m. Prahy si pro pražany připravili výtvarnou soutěž: Divočák aneb prase v lese. Soutěž je určena pro všechny věkové kategorie a i kolektivy. Obrázky, kresby nebo malby našich rytířů českých lesů mohou zájemci zasílat na adresu organizace Lesů hl. m. Prahy a po ukončení soutěže budou vyhlášeni vítězové v Zookoutku Malá Chuchle u našich divokých prasat. Součástí soutěže budou i oblíbené kvízové otázky, týkající se divokých prasat, které budou rozvěšeny v pražských lesích (Kunratický les, Chuchelský háj, Hostivařský les a Divoká Šárka) a i na našich internetových stránkách. Pravidla výtvarné soutěže mohou zájemci najít na našich webových stránkách.

Pořádá | Lesy hl. m. Prahy, https://www.lesypraha.cz Štěpán Makrlík
e-mail: makrlik@lesy-praha.cz  tel: 777358375  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce
reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist