https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/dvorkove-blesi-trhy-restaurant-day-10
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

DVORKOVÉ BLEŠÍ TRHY & RESTAURANT DAY # 10

18. května 2024 (sobota) Praha (Praha 6)
Festivaly a slavnosti

Již jubilejní 10. ročník dvorkových bleších trhů spojených s Restaurant Day* pořádáme tentokrát v sobotu 18. května! Jako spolek akci zastřešujeme a vytvoříme plakát s mapou míst. Dění na jednotlivých „dvorcích“ je v režii místních organizátorů, kterým rádi poradíme. Můžete se těšit na sousedská setkání, gurmánské zážitky a šetrné nákupy. Navíc letos chystáme i doprovodný kulturní program. Akce je podpořena grantem od MČ Praha 6.

Máte doma pár věcí navíc? Rádi pečete nebo vaříte? Bydlíte, pracujete nebo studujete na Praze 6 a disponujete dvorkem, předzahrádkou, zahradou, garáží nebo máte přes ulici park?

Přihlašujte se, prosím, e-mailem na info@zive-mesto.cz.

Pořádá | Spolek Živé město, https://www.zive-mesto.cz/akce/65-dvorkove-blesi-trhy-restaurant-day-10 Tereza Mašková
e-mail: info@zive-mesto.cz  tel: 728785704  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist