https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/inaturalist-ve-vyuce
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

iNaturalist ve výuce

28. března 2023 (úterý) Praha (Praha 1)
Konference, workshopy a semináře

Poslední březnové úterý proběhne v Historické budově Národního muzea zdarma seminář, jehož cílem je seznámení pedagogických pracovníků s aplikací iNaturalist.

Aplikace iNaturalist by mohla být skvělým didaktickým prostředkem, který by pedagogičtí pracovníci mohli využít nejen při výuce přírodopisu, ale třeba angličtiny nebo statistiky.

Aplikace celoročně shromažďuje pozorování divoké přírody uživatelů z celého světa a slouží tím jako zdroj cenných informací pro profesionální přírodovědce. Nejenže se jedná o jednu z největších databází pozorování živé přírody, aplikace podle fotografie a souřadnic napovídá uživatelům určení jejich fotografií.

Pokud vás naše nabídka zaujala a rádi byste se dozvěděli více, rezervujte si místo na semináře mailem (pm@nm.cz). Během semináře se naučíte základní ovládání aplikace, představíme si roli aplikace na poli vědy a probereme možnosti využití aplikace ve výuce na základních i středních školách.

Místo konání | Václavské náměstí 68
Pořádá | Národní muzeum, https://www.nm.cz/ Petra Caltová
e-mail: petra.caltova@nm.cz  tel: 725571799  
Související odkazy: https://www.nm.cz/program/pro-skoly/pozvanka-na-se(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist