https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/jak-pomahat-zivocichum-v-zime-3
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Jak pomáhat živočichům v zimě

9. prosince 2021 (čtvrtek) 17:00 - 19:00 Praha (Praha 19)
Přednášky, besedy a diskuse

Zima je pro živočichy náročným obdobím. Nízké teploty, nedostatek potravy, krátký den. Naše pomoc pro ně může být záchranou, ale i neštěstím. Kdy a jak správně pomáhat, jaké krmivo je pro koho vhodné a čím naopak divokým zvířatům můžeme nevědomky uškodit, to vám poradí odborníci z naší Záchranné stanice hl. m. Prahy pro volně žijící živočichy.

Kapacita je omezená, je nutné se přihlásit předem na uvedeném kontaktu. Cena za účastníka 50 Kč (předškolní děti v doprovodu rodičů mají vstup zdarma)

Místo konání | Ekocentrum Prales - budova Dřevák, Mladoboleslavská 953, Praha 19
Pořádá | Lesy hl. m. Prahy, https://lhmp.cz/ Kateřina Swólová
e-mail: swolova.k@seznam.cz  tel: 731046065  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist