https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/konference-data-a-zivotni-prostredi-4
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

konference Data a životní prostředí 4

31. března 2023 (pátek) 09:00 - 15:00 Praha (Praha 6)
Konference, workshopy a semináře

V listopadu 2021 jsme zahájili sérii konferencí, které si kladou za cíl seznámit odbornou i laickou veřejnost s tématem data v životním prostředí. CENIA letos pokračuje v projektu Národní environmentální reportingová platforma (NERP, více o projektu zde). NERP má za cíl optimalizovat systém příjmu, validace, zpracování a reportingu dat z oblasti životního prostředí. Mimo jiné má iniciovat vznik platformy poskytovatelů a zpracovatelů dat, která zabezpečí spolupráci a sdílení dat mezi spolupracujícími organizacemi – zaměří se na zabezpečení, práva použití, kvalitu a formáty dat, způsob přenosu datových sad, publikaci informací o životním prostředí a v neposlední řadě umožní efektivnější identifikaci datových zdrojů pro nové informační povinnosti.

Nyní připravujeme již čtvrtou konferenci Data a životní prostředí, která se uskuteční 31.3.2023 v Národní technické knihovně v Praze. Jedná se o závěrečnou konferenci projektu NERP, kde budou představeny finální výstupy a závěry.

Chcete-li si připomenout předchozí konference z cyklu Data a životní prostředí, odkazy na přednášky a záznamy najdete zde https://www.cenia.cz/akce-cenia/data-a-zivotni-prostredi/

Místo konání | Národní technická knihovna – Ballingův sál Technická 2710/6 160 80 Praha 6 – Dejvice Česká republika
Pořádá | Česká informační agentura životního prostředí, https://www.cenia.cz Helena Benešová
e-mail: helena.benesova@cenia.cz  tel: 724390272  
Související odkazy: https://www.cenia.cz/akce-cenia/data-a-zivotni-pro(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist