https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/osobnostni-rozvoj-ucitelu-materskych-skol
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Osobnostní rozvoj učitelů mateřských škol

4. května 2023 (čtvrtek) 10:00 - 14:00 Praha
Konference, workshopy a semináře

Akreditovaný seminář PhDr. Jana Svobody je určen primárně pro pedagogy předškolních zařízení. Účastníci si na něm procvičí techniky vedoucí k sebepoznání, sebepojetí, sebereflexi, sebeřízení, seberozvoji a psychohygieně

Psychický stav pedagogů bezesporu ovlivňuje chování dětí ve školách, a to především v těch mateřských. Přesto se pedagogům předškolních zařízení dostává málo možností vzdělávání se a podpory v oblasti vlastní psychické stability, sebehodnocení a základních komunikačních dovedností v týmu i v kontaktu s rodiči dětí, o které denně pečují.

Velká část i velmi malých dětí tráví v mateřské škole většinu dne. Aby se dítě v předškolním zařízení mohlo dobře a zdravě rozvíjet, je nezbytné, aby se cítilo bezpečně. Jen učitel dostatečně empatický, silný a stabilní, jak po stránce profesní, tak po stránce psychické, dokáže být pro děti bezpečí a podporu poskytujícím průvodcem.

Na semináři si účastníci procvičí techniky, které učitelům mohou pomoci posílit právě tak důležitou psychickou odolnost. 

Seminář je akreditovaný MŠM

Místo konání | Botič o.p.s, Středisko ekologické výchovy Toulcův dvůr, z.s., Kubatova 32/1 Praha 10 - Hostivař 102 00
Pořádá | Botič o.p.s, https://www.toulcuvdvur.cz/akce/osobnostni-rozvoj-ucitelu-materskych-skol Lenka Hofierková
e-mail: hofierkova@toulcuvdvur.cz  tel: 722964109  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist