https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/po-stopach-brouka-pytlika-v-marianskych-laznich
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Po stopách Brouka Pytlíka v Mariánských Lázních

19. září 2022 (pondělí) 08:00 - 30. listopadu 2022 (středa) 16:00 Karlovarský kraj (Mariánské Lázně)
Výstavy a veletrhy

Zábavnou formou pojatá výstava fotek hmyzu, tedy entomofauny, a jejich srovnání s legendárními kresbami Ondřeje Sekory. Hlavním autorem výstavy je Zbyněk Kejval, člen České společnosti entomologické. Další autoři jsou Pavel Bezděčka a Jakub Vrána.

Výstava se skládá z téměř třech desítek velkoplošných plakátů s ilustracemi jednotlivých postav z knih Ondřeje Sekory včetně krátkého úryvku textu a s fotografiemi jejich předobrazu z reálného světa s textem objasňujícím, jak se daný hmyz ve skutečnosti projevuje. Je vhodná pro školní kolektivy s připraveným krátkým výukovým programem.

Výstava je přístupná v zasedací místnosti Správy CHKO Slavkovský les (Hlavní 504, Mariánské Lázně) v pracovní dny mezi 8. a 16. hodinou.

Místo konání | AOPK ČR, RP Správa CHKO Slavkovský les, Hlavní 504
Pořádá | AOPK ČR, RP Správa CHKO Slavkovský les, http://slavkovskyles.ochranaprirody.cz/

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist