https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/praha-architram-vyjizdka-s-petrem-kucerou
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

PRAHA – ARCHITRAM VYJÍŽĎKA S PETREM KUČEROU

6. října 2019 (neděle) 16:00 Praha
Přednášky a diskuse, Ostatní
Komentovaná projížďka tramvají po architektuře o historii pražské kolejové MHD od koňky k metru. Jak se rozvíjela pražská tramvajová síť, kdo za tím zprvu stál, jak vznikl dnešní Dopravní podnik hl. m. Prahy a jak byla městská doprava monopolizována a komunalizována s průvodcem architektem a popularizátorem Petrem Kučerou. Omezená kapacita, Nutná rezervace od 29. 9. na GoOut.cz.

Trasa: Zvonařka – Vodičkova – Hlavní nádraží – Seifertova – Olšanské náměstí – Flora – Šumavská – Náměstí Míru – Štěpánská – Moráň.

Sraz: ne 6.10. 16.00 a 17.00, tram zastávka na Zvonařce, P-2
Místo konání | zastávka Zvonařka
Pořádá | Spolek KRUH ve spolupráci s lokálními organizacemi a iniciativami, https://www.denarchitektury.cz

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist