https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/roztyly-a-developerske-plany
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Roztyly a developerské plány

25. ledna 2020 (sobota) 14:00 - 18:00 Česká republika (Roztyly/Michelský les)
Přednášky a diskuse
Zimní procházková akce do Michelského lesa s debatou k debatou k developerským plánům na Roztylech. Procházkovou formou navštívíme místa zamýšlené developerské zástavby v okolí areálu Interlov. Chybět nebude ani zimní seznámení s přírodou Michelského lesa. V restauraci se blíže zaměříme na aktuální dění kolem stavební legislativy a pražského územního plánování. Akce je otevřená všem zájemcům o dané problematiky.

Účast na akci přislíbili:

Ing. Aleš Kulhánek (Zelené Roztyly, zastupitel MČ Praha 11)
Ing. Jiří Štyler (předseda Chodovského spolku, zastupitel MČ Praha 11)
Ing. Pavel Dukát (předseda 4-občanská)
RNDr. Pavla Kačabová (Zdravý Spořilov)

Sraz ve 14:00 u výstupu metra Roztyly k Michelskému lesu a v 16:00 v restauraci hotelu Globus (Gregorova 2115/10, Praha 4).
Místo konání | výstup metra Roztyly a Michelský les
Pořádá | Zvonečník, Zelené Roztyly, Chodovský spolek, 4-občanská, Zdravý Spořilov, https://eko4.webnode.cz/l/zveme-na-prochazku-s-debatou-k-developerskym-planum/ Jiří Jakl
e-mail: zvonecnik@seznam.cz  tel: 776877565  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist