https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/singapurska-botanicka-zahrada-perla-tropicke-asie
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Singapurská botanická zahrada – perla tropické Asie

14. března 2024 (čtvrtek) 17:30 - 19:30 Praha (Praha 7)
Přednášky, besedy a diskuse, Ostatní

V Singapuru můžete navštívit jednu z nejkrásnějších botanických zahrad Asie, dost možná jednu z nejhezčích v celosvětovém měřítku. Ne nadarmo byla tato rozlehlá zahrada v roce 2015 zahrnuta na seznam kulturního dědictví UNESCO. Společně navštívíme její pozoruhodná zákoutí, na jejichž prozkoumání jeden den rozhodně nestačí. Nahlédneme do zázemí zahrady, vědeckých sbírek i herbářů a nakoukneme pod pokličku tyglíku vědomostí místního vzdělávacího oddělení. Přednáška přiblíží naši dvoutýdenní pracovní stáž v tropické zahradě včetně malého výletu do džungle, která leží, co by kamenem dohodil, od rušného velkoměsta.

Místo konání | Botanická zahrada, Trojská 800/196 Praha 7, 17100, Vinotéka sv. Kláry

Související odkazy: https://www.botanicka.cz/clanky/akce/prednaskovy-c(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist