https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/to-jsem-z-toho-jelen-8
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

To jsem z toho jelen

7. října 2023 (sobota) 14:00 - 16:00 Praha (Velká Chuchle , Slivenec, Velká Chuchle)
Ostatní

Ukončit letní radovánky říjí? Proč ne? Měsíc říjen už ve svém pojmenování předpovídá dobu namlouvání mezi jeleny. Tato událost bývá doplňována dechberoucím troubením a zápasícími jeleny. A holky laně? Čekají jak to dopadne :) První říjnovou sobotu budete vítáni v Zookoutku Malá Chuchle, kde Lesy hl. m. Prahy připraví pro návštěvníky několik zastavení ze života jelení zvěře, poslechnete si jejich mocné troubení a seznámíte se také s jejich příbuznými. Na vlastní kůži si budete moci i vyzkoušet, jak těžká je ozdoba, kterou celý den hrdě nosí na hlavě.

Akce je zdarma.

Místo konání | Praha, Zookoutek Malá Chuchle
Pořádá | Lesy hl. m. Prahy, https://www.lesypraha.cz Štěpán Makrlík
e-mail: makrlik@lesy-praha.cz  tel: 777358375  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist