https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/vystava-fotografii-jiri-menzel-85-ve-zlatem-jablku
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Výstava fotografií „Jiří Menzel 85“ ve Zlatém jablku

17. května 2023 (středa) 07:00 - 8. června 2023 (čtvrtek) Zlínský kraj (Zlín, Zlaté jablko)
Výstavy a veletrhy

„Jiří Menzel 85“. To je název výstavy, kterou mohou zhlédnout návštěvníci zlínského obchodního a zábavního centra Zlaté jablko. Jak už název napovídá, připomínat bude oblíbeného režiséra, scenáristu, herce a pedagoga, který by letos oslavil 85. narozeniny.

Výstava se koná od 17. května do 7. června a je součástí doprovodného programu Zlín Film Festivalu. Právě Jiří Menzel byl pravidelným návštěvníkem festivalu a rád se na něj vracel.

Souběžně jsou ve Zlatém jablku k vidění i další dvě výstavy – „26. Salon filmových klapek“ (do 29. května), která ukáže díla 126 předních českých výtvarníků, jako jsou Kateřina Miler, Kristian Kodet, Michal Škapa nebo Iva Hüttnerová, a „Střípky z kudlovských animací“ (do 7. června), jež představí část exponátů z Kabinetu filmové historie.

Více na www.zlinfest.cz

Místo konání | náměstí Míru 174, Zlín, 76001
Pořádá | Zlínský filmový festival , https://www.zlinfest.cz/ Kateřina Martykánová
e-mail: katerina.martykanova@zlinfest.cz  tel: +420602576870  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist