https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/vystava-stanu-a-vybaveni-do-prirody
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Výstava stanů a vybavení do přírody

28. května 2021 (pátek) - 22. srpna 2021 (neděle) Praha (Praha 9)
Výstavy a veletrhy

Zveme vás na tradiční akci, která nabízí nejširší nabídku outdoorového, turistického a kempingového vybavení na jednom místě.
Jsme nadšení, jelikož i přes celosvětově složitou situaci, vám můžeme oznámit, že i letos od 28. 5. do 22. 8. 2021 proběhne v areálu PVA EXPO Praha Letňany už 24. ročník Výstavy stanů a vybavení do přírody.
Jedinou akci svého druhu ve střední Evropě s největší nabídkou sortimentu pro outdoorové aktivity, kempování, turistiku, sport a volný čas pořádá e-shop s outdoorovým zbožím 4camping.cz, absolutní vítěz prestižní ankety ShopRoku 2020 v kategorii Cena kvality.
Na již tradiční akci v pražských Letňanech se letos představí 310 outdoorových značek toho nejlepšího, co je v současné době na trhu outdoorového zboží. Těšit se můžete třeba na tyto tuzemské i zahraniční značky Adidas, Black Diamond, Boll,Coleman, Columbia, Deuter, Direct Alpine, Fjällräven, GSI, Garmont, Gregory, Goal Zero, Hannah, Hanwag, Highpoint, Husky, Icebreaker, Keen, Kilpi, Klymit, La Sportiva, Leatherman, Leki, Loap, Lowa, Mammut, Meindl, Merrell, Mountain Equipment, MSR, Northfinder, Ocun, Ortovox, Osprey, Outwell, Pinguin, Petzl, Primus, Regatta, Robens, Salewa, Salomon, Scarpa, Singing Rock, Sir Joseph, The North Face, Therm-a-rest, Thule, Under Armour, Warmpeace a plno dalších.
Nabídka zahrnuje kromě více než 320 postavených stanů, stovky modelů turistických bot, sandálů a obuvi pro volnočasové aktivity, kompletní sortiment sportovního oblečení významných českých i světových výrobců, více než 380 modelů spacáků dekových, mumiových, péřových i dětských a obdobný počet karimatek, kempingový nábytek napříč všemi kategoriemi i vybavení pro lezce, vodáky, cyklisty, běžce a výbavu do těch nejnáročnějších podmínek.

Místo konání | Beranových 667, 19900 Praha 9 - Letňany, Česko
Pořádá | Výstava stanů, https://www.vystavastanu.cz
Související odkazy: https://www.citybee.cz/sport/:/akce/107566-vystava(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist