https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/za-prazskymi-netopyry-18
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Za pražskými netopýry

13. června 2023 (úterý) 21:00 - 22:00 Praha (Praha 7)
Tábory, výlety a pobytové akce

Lesy hl. m. Prahy ve spolupráci s Českým svazem pro ochranu netopýrů, pořádají tradiční vycházky za pražskými netopýry. Letos v létě se společně vydáme na výpravu za netopýry do Milíčovského lesa a Stromovky. Na cestu nám na křižovatkách netopýřích signálů „posvítí“ ultrazvukový detektor. S pomocí detektoru zjistíme, jak bohatý zvukový repertoár netopýři mají a jak se od sebe svými hlasy navzájem liší jednotlivé druhy netopýrů, z nichž 17 se v Praze prokazatelně vyskytuje.
Na výpravě nás doprovodí i některý z ochočených, trvale handicapovaných netopýrů. Odborné vedení netopýřích exkurzí zajistí lektoři z České společnosti pro ochranu netopýrů.

Prosíme zájemce, aby svoji účast předem nahlásili na telefonním čísle 775 018 630 nebo na e-mailu sev@lesy-praha.cz
Akce je zdarma.
Na exkurzi doporučujeme vzít si s sebou baterku a vhodné oblečení a obuv do terénu.
POZOR, exkurze se budou konat jen za vhodného počasí (ne za hustého deště, silného větru ani při velkém ochlazení – to bychom toho od netopýrů totiž mnoho nezaslechli).

Místo konání | Stromovka
Pořádá | Lesy hl. m. Prahy, https://www.lesypraha.cz Štěpán Makrlík
e-mail: makrlik@lesy-praha.cz  tel: 777358375  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist