https://ekolist.cz/cz/publicistika/nazory-a-komentare/cesky-tisk-pise-malo-o-tygrech-sibirskych
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Irena Juppová: Český tisk píše málo o tygrech sibiřských

9.6.2004
Jsem pravidelným návštěvníkem stránek WWW.WWF.ru, jelikož jsem nadšeným příznivcem Projektu na záchranu sibiřských tygrů. Na stránky našich novin se totiž dostane jenom minimum zpráv a ještě dost zkreslených.
 
Jenom od začátku roku byly zabity min. 4 mladé tygřice. Kandidátka biologických věd - Galina Salkina (nikoliv Salniková), jak je špatně uvedeno její jméno v článku o ubití tygřice) je již 15 let mojí dobrou přítelkyní. Některé příběhy ze své práce, které vypráví v dopisech, připomínají americké horory. Ruská justice je však zatím k "usvědčeným" pytlákům dosti benevolentní. Byla bych ráda, kdyby se i na českých stránkách o této problematice psalo, protože tygr sibiřský, pro mne nejkrásnější velká kočka planety, není jen živým pokladem Ruska, ale celého světa.
reklama

 
Irena Juppová
Autorka je čtenářka EkoListu po drátě
 twitter
Ekolist.cz nabízí v rubrice Názory a komentáře prostor pro otevřenou diskuzi. V žádném případě ale nejsou zde publikované texty názorem Ekolistu nebo jeho vydavatele, nýbrž jen a pouze názorem autora daného textu. Svůj názor nám můžete poslat na ekolist@ekolist.cz.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist