https://ekolist.cz/cz/publicistika/nazory-a-komentare/ivan-brezina-pohrda-aritmetikou
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Radek Svítil: Ivan Brezina pohrdá aritmetikou

10.6.2004
Nechovám žádné zvláštní sympatie k současné podobě Strany zelených. Nechovám žádné zvláštní sympatie k Ivanu Brezinovi. Nechovám žádné sympatie k lustračnímu zákonu, který považuji za naprosto absurdní. Nechci se míchat do polemiky Brezina - Patočka, považuji nicméně za nutné upozornit na jednu poměrně podstatnou skutečnost.
 
Jakub Patočka byl v listopadu 1989 stár 16 let a 6 měsíců. Požadovat od něj lustrační osvědčení může myslím jen lustrační jakobín.
reklama

 
Radek Svítil
Autor je šéfredaktorem EkoListu po drátě
 twitter
Ekolist.cz nabízí v rubrice Názory a komentáře prostor pro otevřenou diskuzi. V žádném případě ale nejsou zde publikované texty názorem Ekolistu nebo jeho vydavatele, nýbrž jen a pouze názorem autora daného textu. Svůj názor nám můžete poslat na ekolist@ekolist.cz.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist