https://ekolist.cz/cz/publicistika/nazory-a-komentare/trapna-cyklisticka-exhibice-ministra-ambrozka
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Karel Vaníček: Trapná cyklistická exhibice ministra Ambrozka

23.9.2003
Je smutné, že se pan ministr Ambrozek zmůže jen na trapná a prázdná gesta jako je jízda do práce na kole 1x za rok. Zatímco 250 dní v roce ho patrně veze ministerské auto, o čemž žádná média neinformují, 1x za rok se po vzoru panovníků z ministra stává bodrý chlapík přibližující se chudému lidu.
 
Bohužel méně pozornosti už se věnuje lžím pana ministra Ambrozka o přidělení miliardové veřejné zakázky na sanaci dioxinového zamoření Spolany pana Ambrozka. Ten selhává také na Šumavě, kde "dřevorubecké" vedení parku spokojeně sedí ve svých polstrovaných židlích a místo ministra musí chránit zbytky nevytěženého lesa "blokádníci". A zatímco ministr Urban se se společností ČEZ chystá bourat severočeské vesnice a stavět nové Temelíny, ministr Ambozek pobývá na filmovém festivalu s V.I.P. kartou sponzorovanou právě ČEZem a s hosteskou v barvách tohoto energetického molocha.

O tom všem v médiích spíše mlčí, ale informuje se o cestě 1x za rok do práce na kole. To považuji za trapné svědectví nejen o úrovni ministra Ambrozka, ale i českých medií.


reklama

 
Karel Vaníček
Autor je čtenář EkoListu po drátě
 twitter
Ekolist.cz nabízí v rubrice Názory a komentáře prostor pro otevřenou diskuzi. V žádném případě ale nejsou zde publikované texty názorem Ekolistu nebo jeho vydavatele, nýbrž jen a pouze názorem autora daného textu. Svůj názor nám můžete poslat na ekolist@ekolist.cz.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist