https://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/rady-a-navody/jak-pri-nakupech-setrit-nervy-penezenku-i-zivotni-prostredi
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

PR článek

Jak při nákupech šetřit nervy, peněženku i životní prostředí?

19.4.2012 22:00
Obálka vzorového vydání časopisu dTest
Obálka vzorového vydání časopisu dTest
Licence | Všechna práva vyhrazena. Další šíření je možné jen se souhlasem autora
Foto | dTest
Znepokojují vás zprávy o nekvalitních potravinách v regálech obchodů? Nechcete utrácet za nekvalitní spotřebiče, které se po pár použitích rozbijí a zatěžují životní prostředí? Zajímáte se o bezpečnost výrobků, které kupujete (nejen) dětem? Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli ano, seznamte se se spotřebitelským časopisem dTest, který jako jediný v České republice a na Slovensku provádí nezávislé testy výrobků a služeb.
 


Tisíce otestovaných výrobků

Na tištěných i internetových stránkách časopisu dTest najdete testy potravin, domácích spotřebičů, elektroniky, výrobků pro děti, kosmetiky a mnohých dalších. Od roku 1994 dTest otestoval více než 11 000 výrobků, odhalil více než 500 nebezpečných výrobků a nesčetněkrát prokázal, že dražší výrobek nemusí být nutně kvalitnější než levnější konkurence. Při testech bere časopis v potaz také ekologické hledisko.

Jak dTest pracuje?

Objektivně - Výrobky nakupuje anonymně v běžné obchodní síti. Výrobci ani prodejci nemohou ovlivnit výběr. Testy probíhají v nezávislých laboratořích. Pro hodnocení výrobků používá objektivní kritéria.

Nezávisle - Náklady na testy a další činnost hradí dTest z předplatného a z veřejných zdrojů. Spolupracuje s největšími evropskými a světovými spotřebitelskými organizacemi.

Bez reklam - Inzerenti ovlivňují nezávislost médií. V časopise dTest ani na jeho webových stránkách žádnou reklamu nenajdete.


dTest je tu pro vás – vyzkoušejte si ho

Posláním časopisu dTest je umožnit všem spotřebitelům nakupovat poučeně na základě objektivních informací. Využijte nyní speciální nabídky a získejte zdarma vzorové vydání časopisu s testy kečupů, myček nádobí, robotických vysavačů a digitálních fotoaparátů a dalšími praktickými radami pro spotřebitele. Vzorové vydání dTestu získáte zde .


reklama

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist