https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/co-pisi-jini/lidovky-stredisko-st-anton-pohoda-v-horach-adrenalin-na-e-motorkach
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Lidovky: Středisko St. Anton. Pohoda v horách, adrenalin na e-motorkách

26.9.2018 | PRAHA | Lidovky
St. Anton ležící v Tyrolsku je vyhlášený horskými túrami a cyklistickým vyžitím v čele s e-biky. Od ostatních alpských destinací se liší netradičními elektrickými motorkami přímo v horách a nadstandardním luxusem přímo ve městě. ...zobrazit původní článekvíce
 

reklama

 
Andrea Drengubáková

| Lidovky

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Všechny komentáře (1)
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

LD

Libor Dostálek

6.8.2022 07:04
Cestování na motorce je nejlepší. Taky jsem si před rokem koupil <a href="https://motobazar.biginzerce.cz/">motorku</a> , tak přes léto ani jinak nejezdím. Jezdím na ní do práce, na nákup a byl jsem i v Bulharsku u moře. Cesta mě nijak neomezovala, naopak jsem si celou dovolenou od začátku do konce užil :-) .
Odpovědět
reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist