https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/den-pro-vasi-usporu-energie-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Energy Centre České Budějovice: Den pro vaši úsporu energie

29. července 2020 | Energy Centre České Budějovice
Autor: Mgr. Ivana Hlinková, tel: 777 030 325
Vstupte prosím. Energy Centre České Budějovice, Náměstí Přemysla Otakara II., č. 87/25 otevírá své dveře široké veřejnosti. Ve středu 5. 8. 2020 od 10:00 - 17:00 zde bude možné využít bezplatného poradenství v oblasti úspory energií.

Energetické, konzultační a informační středisko Energy Centre v Českých Budějovicích zve v rámci Dne otevřených dveří širokou veřejnost ve středu 5. srpna 2020 od 10 – 17:00 hodin na návštěvu svého poradenského centra, které sídlí na Náměstí Přemysla Otakara II. č. 87/25 v Českých Budějovicích. Pro zájemce o úsporu energie, obnovitelné zdroje nebo třeba snížení energetické náročnosti budov připravil tým pracovníků centra nejen nabídku dostupných produktů v oblasti úspor energií, ale i možnosti jejich financování z dotačních programů. Specialisté v řešení úspor energie budou návštěvníkům centra k disposici i v rámci stánku, umístěném před vchodem do budovy. Využijte jejich dlouholetých zkušenosti a přijďte se poradit jak na to. Na setkání s vámi se těší tým pracovníků bezplatného nezávislého poradenství.
Tento projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice a z rozpočtu Jihočeského kraje.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist