https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/konference-neziskovka-4-0-pripravte-se-na-digitalni-transformaci
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

TechSoup Česká republika: Konference Neziskovka 4.0 - Připravte se na digitální transformaci!

20. března 2018 | TechSoup Česká republika
Autor: Ivana Siglová, tel: 774000985
Hlavním tématem akce je digitální transformace – čeští i zahraniční hosté budou mluvit o tom, co to je, co to obnáší a co vám to může jako neziskovým organizacím přinést. Představíme příběhy organizací, které digitální transformací již prošly nebo kterým se podařilo využít nové technologie tak, že zvýšily svůj dopad nebo zlepšily své vnitřní řízení. Akci podporuje a spolupořádá společnost Microsoft a na konferenci se mimo jiné dozvíte, jaké nástroje právě Microsoft může nabídnout pro vaši digitální transformaci. Máte v organizaci nápad, proces nebo problém, na jehož řešení nebo zlepšení byste chtěli využít informační technologie? Přihlaste jej do Inkubátoru nápadů a přijďte se o něm na konferenci pobavit s odborníky. V rámci dne představíme finalisty soutěže Microsoft NGO Awards a slavnostně vyhlásíme vítěze. Program akce a další podrobnosti včetně odkazu na registraci na akci najdete na webových stránkách konference: https://neziskovka40.cz/ Na konferenci jsou srdečně zváni zástupci českých a slovenských neziskových organizací. Vstup na akci je zdarma po předchozí registraci a je omezen na dva zástupce z jedné organizace. Akce je primárně určena pro ředitele, provozní ředitele a senior manažery z neziskových organizací. Akce proběhne 4. dubna 2018 v prostorách společnosti Microsoft v Praze (Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4). Program je plánován od 9:00 do 17:15. Bezbariérový přístup, občerstvení po celý den a tlumočení do českého jazyka je samozřejmostí.
Ivana Siglová, tel: 774000985 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Setkání s přírodou

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist