https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/magneticka-separace-kovovych-napojovych-obalu-z-plastu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

WAMAG, spol. s r.o.: Magnetická separace kovových nápojových obalů z plastů

14. července 2020 | WAMAG, spol. s r.o.
Autor: Kateřina Mohaplová, tel: 737363528
Od 1. července se do žlutých kontejnerů na plast mohou ukládat také drobné kovové odpady. Patří mezi ně např. konzervy, alobal, hliníková víčka, nápojové plechovky. Jak je z plastů oddělit, aby je bylo možné využít jako zdroj cenných druhotných surovin? K dispozici máme komplexní řešení pomocí separace železných a neželezných kovů. Kombinace závěsného magnetického separátoru, magnetického válce a separátoru neželezných kovů Locust umožňuje roztřídit plasty, železné plechovky,jiný drobný železný odpad a hliníkové plechovky. Vytříděné kovy se vrací do výroby jako zdroj cenných surovin. Šetří se tím primární surovinové zdroje a omezuje se dopad na přírodu. Naším řešením přispíváme k zavádění cirkulární ekonomiky. Jsme k dispozici s našimi bohatými zkušenostmi. Navrhneme vám řešení na míru pro třídění kovů z plastů nebo jiných materiálů. Více informací se dozvíte na našich webových stránkách. Kontaktujte nás na info@wamag.cz nebo nám zavolejte. Rádi s vámi budeme spolupracovat.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist