https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/muz-ktery-ma-629-let
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

MOST ProTibet o.p.s.: Muž, který má 629 let

11. února 2020 | MOST ProTibet o.p.s.
Autor: Petr Ďásek
V Ostravě můžete navštívit besedy s lidmi, kteří dalajlamu potkali (i opakovaně) – s organizátorem jeho první návštěvy v ČR Alexandrem Neumannem, režisérem Viliamem Poltikovičem, biskupkou CČSH Janou Šilerovou. O faktu, že Čína nemá vliv jen na Tibet, ale v současnosti i na každého z nás, lze diskutovat s novinářem L. Valáškem a sinoložkou K. Procházkovou. Pro milovníky hor nejen himálajských je připravené setkání s horolezcem, horským běžcem a organizátorem extrémních závodů Liborem Uhrem.
Pro vizuální typy návštěvníků bude na Přírodovědecké fakultě Ostravské univerzity připravena výstava „Tsampa v životě Tibeťana“ aneb vše o prastaré potravině ze „Střechy světa“. Celý festival začíná v úterý 3. března v Minikinokavárně filmy „Dalajlama: Síla pravdy“ a „Kálačakra: Probuzení“.
Devatenáctý ročník festivalu připravila obecně prospěšná společnost MOST ProTibet. Podrobnější informace o programu najdete na www.protibet.cz.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist