https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/u-dolskeho-mlyna-se-predstavi-take-wolfie
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Správa NP České Švýcarsko: U Dolského mlýna se představí také Wolfie

28. srpna 2020 | Správa NP České Švýcarsko
Autor: Tomáš Salov, tel: 412 354 049, 737 276 865
V sobotu se během Dnů lesních řemesel u Královského smrku nedaleko Dolského mlýna na Jetřichovicku představí také novinka, prostřednictvím které návštěvníci mohou sobě udělat radost a současně podpořit ochranu přírody v Národním parku České Švýcarsko. Premiéru zde bude mít produktová řada Wolfie, funkční suvenýry s autorskou grafikou a logem Národního parku České Švýcarsko, která si návštěvníci akce budou moci zakoupit.

Produktovou řadu vytvořila Správa Národního parku České Švýcarsko ve spolupráci se sociálním podnikem GetBizDone, s.r.o. z Děčína. Premiérová řada obsahuje trička a mikiny v rozličných variantách, keramický hrnek a lněnou tašku. Autorem grafiky vyjadřující návrat vlků do zdejší krajiny je grafik, ilustrátor a webdesignér Jiří Peřina.

Kromě možnosti zakoupení některého z produktů během Dnů lesních řemesel (v sobotu, 29. srpna 2020) se zájemcům v brzké době otevře také možnost pořídit si produkty prostřednictvím elektronického obchodu, jehož spuštění se připravuje. Výtěžek z prodeje předmětů produktové řady Wolfie a budoucích produktových řad využije Správa Národního parku České Švýcarsko na zlepšování podmínek pro ohrožené druhy zvířat i rostlin.

Příjezdová informace: Vážení návštěvníci, mějte prosím na paměti, že počty parkovacích míst v Jetřichovicích, Vysoké Lípě a dalších výchozích místech k Dolskému mlýnu a Královskému smrku jsou omezené a že není možné parkovat mimo tato vyhrazená místa. Pro příjezd a odjezd doporučujeme využití prostředků veřejné hromadné dopravy, např. autobusovou linku č. 434.

Jízdní řád autobusové linky č. 434 si můžete stáhnout zde (https://drahanp.cz/navazujici-autobusove-spoje/#434).

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist