https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/hasici-v-usti-nad-labem-likviduji-ropnou-skvrnu-na-labi-mozna-je-od-lodi
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Hasiči v Ústí nad Labem likvidují ropnou skvrnu na Labi, možná je od lodi

12.9.2023 19:30 | ÚSTÍ NAD LABEM (ČTK)
Ilustrační foto
Ilustrační foto
Licence | Všechna práva vyhrazena. Další šíření je možné jen se souhlasem autora
Hasiči v Ústí nad Labem zasahují u ropné skvrny nad zdymadly na řece Labe. Hasiči nainstalovali nornou stěnu a skvrnu o velikosti 500krát 100 metrů budou jímat pomocí sorbentu. Mluvčí hasičů Lukáš Faják to dnes odpoledne uvedl na sociální síti X, dříve twitter.
 

"Původ skvrny nevíme. Je možné, že to bylo od lodi, která odjela," řekl ČTK Faják. Na místě jsou pracovníci České inspekce životního prostředí a Povodí Labe.


reklama

 
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist