https://ekolist.cz/cz319/zpravodajstvi/tiskove-zpravy?kategorie=Doprava
reklama
reklama
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy / Doprava

Pokud chcete v této rubrice zveřejnit svou tiskovou zprávu, vložte ji do redakčního systému prostřednictvím formuláře Přidat tiskovou zprávu. Zpravidla do tří dnů ji zkontroluje některý z redaktorů a následně bude publikována. Redakce Ekolistu nemůže z kapacitních důvodů zaručit zveřejnění tiskových zpráv, které byly redakci poslány na e-mail.

Zveřejnění prosté tiskové zprávy bez obrázků, log a aktivních hyperlinků je bezplatná služba. Pokud potřebujete vydat text, kde budou loga donorů či aktivní hyperlinky, rádi vám vydáme PR článek v naší Partnerské sekci. Cenu a více informací získáte na e-mailu reklama@ekolist.cz.

Děti Země: Referendum o brněnském nádraží může vyhlásit krajský soud

4. září 2014 | Děti Země
Tisková zpráva občanské aliance Referendum 2014 o podání návrhu na vyhlášení referenda Krajským více

Děti Země: Primátor Roman Onderka je zodpovědný za zmaření referenda v Brně

2. září 2014 | Děti Země
Tisková zpráva občanské aliance Referendum 2014 o dnešním jednání zastupitelů v Brně a nevyhlášení více

Hnutí DUHA: Vláda začala připravovat antifosilní zákon, který srazí naši závislost na ropě, plynu a uhlí. Ministr Richard Brabec však musí šlápnout na plyn

2. září 2014 | Hnutí DUHA
Vláda učinila první kroky k přijetí nového zákona, který by srazil kritickou závislost naší země na více

MŽP ČR: Kontrola přepravy odpadů přes hranice nezjistila žádné závažné porušení zákona

1. září 2014 | MŽP ČR
Společná kontrolní akce pracovníků MŽP, ČIŽP, celní správy a dopravní i cizinecké policie proběhla více

Sedmá generace: Sedmá generace 4/2014: Ne/toleruji, tedy jsem

28. srpna 2014 | Sedmá generace
Ve čtvrtém letošním čísle Sedmé generace se mimo jiné dozvíte odpovědi na tyto otázky: Proč více

Strana zelených Brno: Eliška Wagnerová a Miloslava Pošvářová se postavily za referendum o poloze nádraží v Brně

28. srpna 2014 | Strana zelených Brno
Organizátorů petice za dosud největší místní referendum v ČR se zastaly významné osobnosti – více

Děti Země: Modernizace nádraží v Brně s podporou veřejnosti má vyšší šanci na financování a realizaci, říká Ministerstvo dopravy

27. srpna 2014 | Děti Země
Tisková zpráva občanské aliance Referendum 2014 o stanovisku Ministerstva dopravy, že výsledek více

Děti Země: Pokud stát bude chtít pro nádraží v Brně evropské peníze, bude muset referendum respektovat

26. srpna 2014 | Děti Země
Tisková zpráva občanské aliance Referendum 2014, že výsledek referenda nebude pro stát velmi více

Děti Země: Magistrát vyškrtal podpisy z petice za referendum v Brně nezákonně

25. srpna 2014 | Děti Země
Tisková zpráva občanské aliance Referendum 2014 o výsledku namátkové kontroly 190 údajně chybných více

Správa KRNAP: Správa KRNAP získala od ČEZu dva "lístky"

25. srpna 2014 | Správa KRNAP
Flotilu vozů Správy KRNAP rozšířily dva elektromobily Nissan Leaf, které nám Skupina ČEZ předala v více
| 1 | .. | | 319 | | 321 | 322 | .. | 820 |
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist