https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/3-denni-kurz-jedla-lesni-zahrada-v-ceskem-svycarsku-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

3 denní kurz JEDLÁ LESNÍ ZAHRADA v Českém Švýcarsku

25. dubna 2024 (čtvrtek) 18:00 - 28. dubna 2024 (neděle) 15:00 Ústecký kraj (chalupa U Prokopa)
Konference, workshopy a semináře

Permakulturní design při zakládání jedlé lesní zahrady – od čtvrtka do neděle. Vzdělávací a praktický kurz pro lehce pokročilé permakulturní zahradníky.

Tento prodloužený víkend je pro všechny, kdo chtějí poznat, na čem stojí zásady permakultury a pochopit souvislosti, které potřebujeme při zakládání nové zahrady anebo při úpravě té stávající tak, aby byla trvale udržitelná.

Dodáme vám odvahu a prozradíme léty osvědčené vychytávky. Probereme kompostování, správnou výsadbu a údržbu, a další otázky účastníků.
Probereme jednotlivá „patra“ v jedlé lesní zahradě a nejvhodnější rostliny.
Během kurzu si také osvojíme správné dýchání (pranajámu) a držení těla – nejen zahradnického. Jídlo bude ayurvédské a veganské (plus ghee).

Na setkání se těší: Katka Horáčková, www.permajoga.cz, jako cestující permakulturistka hostuje kurzy zaměřené na zakládání zahrad, permakulturní design, uchovávání osiva, zpracování bylin podle ajurvédských tradic.
Radka Koblihová, lektorka jógy a ayurvédy nejen na University of Ajurveda, Praha, a nám bude připravovat jídlo dle ajurvédských principů a provede nás praxí jógy a pranajámy pro zdravé zahradnické tělo.

Místo konání | Rynartice 31, 40502 Jetřichovice - Rynartice
Pořádá | Akademie permakultury - Permakultura CS, https://www.permakulturacs.cz Katka Horackova
e-mail: katka.hora@gmail.com  tel: 6044414901  
Související odkazy: https://www.permakulturacs.cz/kalendar/3-denni-kur(...) https://www.lesnizahrady.cz https://www.permajoga.cz

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist