https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/archihratky-mestska-dzungle-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Archihrátky: Městská džungle

23. května 2024 (čtvrtek) 14:00 Praha (Praha 2)
Ostatní, Dílny a workshopy

V rámci probíhající výstavy Planeta Praha se atrium CAMPu proměnilo v divočinu, kde začne naše putování. Vydáme se ale i do celého areálu Emauz, který budeme na jednotlivých stanovištích společně prozkoumávat. Jak se zvířata v městské džungli pohybují? Co v ní roste? Jakou strukturu mají kořeny a je každá větvička stejná? Kde můžeme v divočině odpočívat? Namalujeme velkou a barevnou mapu městské přírody. Budeme tvořit, hledat, běhat, něco nového se dozvíme, a hlavně si budeme hrát. Pro rodiče a doprovod jsou připravené zajímavé informace.

Program je určen pro předškolní děti od 2 do 7 let v doprovodu. 1 rezervace pro 1 dítě s doprovodem.

Místo konání | CAMP - Centrum architektury a městského plánování, Vyšehradská 51, 128 00 Praha 2.
Pořádá | CAMP - Centrum architektury a městského plánování, http://praha.camp/
Související odkazy: https://praha.camp/program/detail/archihratky-mest(...) https://goout.net/cs/listky/archihratky-mestska-dz(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist