https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/do-prirodni-zahrady-za-parem-zivych-kozliku-exkurze-do-ms-kyticka
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Do přírodní zahrady za párem živých kozlíků | Exkurze do MŠ Kytička

5. června 2024 (středa) 14:00 - 18:00 Středočeský kraj (Beroun)
Konference, workshopy a semináře

Exkurze do mateřské školy Kytička Beroun. Jedná se o první soukromou školku ve Středočeském kraji, která se navíc orientuje na environmentální vzdělávání.

Ukázková přírodní zahrada s párem živých kozlíků, útulné třídy se zvířecími mazlíčky, keramická dílna a bazén. Že se tohle všechno nemůže vejít do jedné školky? V MŠ Kytička se na vlastní oči můžete přesvědčit, že to jde. Kytička se otevřela dětem v roce 2002 jako vůbec první soukromá školka ve Středočeském kraji. Orientuje se mimo jiné na environmentální výchovu a vzdělávání. Učení venku, pozorování a experimentování jsou tu samozřejmostí. Jak začlenit environmentální aktivity do školního vzdělávacího plánu? S jakými překážkami jsme se při tom setkali a jak je překonat? S jakými pomůckami pracujeme? Provedeme vás celou školkou a rádi se podělíme o své zkušenosti. Přijďte!

Školkou Vás provede ředitelka PhDr. Markéta Machková, která je mimo jiné, i absolventkou specializačního studia pro koordinátory EVVO v MŠ v Botiči.

Na seminář je nutná registrace předem a uhrazení účastnického poplatku.

Účastnický poplatek: 200 Kč

Místo konání | MŠ Kytička Beroun Pod Šibencem 844 266 01, Beroun – Závodí
Pořádá | Botič o.p.s, https://toulcuvdvur.cz/botic Lenka Hofierková
e-mail: hofierková@toulcuvdvur.cz  tel: 722 964109  
Související odkazy: https://toulcuvdvur.cz/akce/do-prirodni-zahrady-za(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist