https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/festival-sobesta-te-cnosti-2.rocnik
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Festival soběsta(te)čnosti 2. ročník

29. července 2019 (pondělí) - 2. srpna 2019 (pátek) Královehradecký kraj
Festivaly a slavnosti
Festival nabízí platformu pro všechny, kteří cítí zodpovědnost za stav životního prostředí i vlastní život, chtějí žít uvědoměle a sdílet své zkušenosti.
Přinese poznatky a zkušenosti z oblastí permakultury, přírodního stavitelství, zdravého stravování, domácí výroby, zero waste, alternativních zdrojů energií, lokální ekonomiky, komunit, osobního rozvoje a dalších.
Program festivalu bude sestávat ze dvou až čtyřhodinových praktických bloků věnovaných různým tématům. Dopolední blok bude probíhat každý den od 10 do 13h, odpolední od 15 do 19h a vždy budou souběžně probíhat dva až tři workshopy.
Festival je vhodný i pro rodiny s dětmi, a lze se zúčastnit i jednotlivých dnů. V místě konání je zajištěno ubytování v budově, chatkách či ve vlastním stanu, a vegetariánské stravování.
Příspěvek na organizaci festivalu činí 150 Kč/den/dospělá osoba. Jednotlivé workshopy a přednášky dle osobního výběru se platí na místě přímo lektorům.
Více informací a přihláška: www.festivalsobestatecnosti.cz
Místo konání | Kostelec nad Orlicí Sklenářka, Kostelec nad Orlicí
Pořádá | http://www.festivalsobestatecnosti.cz Tereza Dlabalová
e-mail: tereza@sklenarka.cz  tel.: +420 777 078 716  

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist