https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/fotograficka-soutez-s-firmou-zeiss
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Fotografická soutěž s firmou ZEISS

1. června 2018 (pátek) - 30. dubna 2019 (úterý) Praha
Ostatní
Botanická zahrada hl. m. Prahy vyhlásila dlouhodobou fotografickou soutěž pro rok 2018 a 2019 ve spolupráci s hlavním partnerem – společností ZEISS, která je mezinárodním lídrem v oblasti optiky a optoelektroniky. Fotografie je nutno pořídit na území Botanické zahrady hl. m. Prahy. Během celého roku je možno zasílat fotografie z různých témat. Každý měsíc vybereme vítěze, který vyhraje profesionální čistící sadu na fotoaparát.
V květnu 2019 vybere porota ze všech došlých fotografií 12 vítězů. Jeden celkový vítěz získá poukaz v hodnotě 25 000 Kč na nákup produktů ZEISS ve společnosti FotoŠkoda.
Na Facebookových stránkách botanické zahrady bude i možnost hlasování a vybrání jedné nejsympatičtější fotografie diváků.
Všech 13 vítězů se bude moci zdarma zúčastnit fotokurzu v botanické pod vedením pana Ondřeje Prosického, jednoho z předních českých fotografů přírody.
Odměnou pro všechny bude také společná výstava v prostorách FotoŠkoda a v Botanické zahradě hl. m. Prahy v polovině roku 2019 a vznik kalendáře z vítězných fotografií.
Místo konání | Praha 7, Trojská 800/196
Pořádá | Botanická zahrada hl. m. Prahy, https://www.botanicka.cz
Související odkazy: https://www.botanicka.cz/buxus/docs//pdf/Soutezni_(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž příroděPražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist