https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/jarni-uklid-czu-suchdola
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Jarní úklid ČZU & Suchdola

26. března 2021 (pátek) 09:00 Praha (Praha 6)
Brigády

Jedná se o úklid organizovaný naším spolkem v rámci iniciativy Ukliďme Česko! V plánu je uklidit 1 lokalitu v rámci areálu ČZU a poté část městské části Praha-Suchdol.

V plánu je posbírat odpadky kolem atletického oválu v kampusu univerzity a poté pár lokalit v rámci městské části Praha-Suchdol (zejména příkopy a okolí ulice Kamýcká).
Po úklidu prostoru okolo atletického oválu se rozdělíme na menší skupinky a každá vyrazí po 1 z nabízených tras.
Důležité je mít dobrou náladu, pevnou obuv (popřípadě nepromokavou), vhodné oblečení adekvátní k počasí (předpokládejte možný pohyb v příkopech či v houští).
Rukavice a pytle na odpad budou zajištěny pro zaregistrované! Pokud máte své oblíbené pracovní rukavice či pytle, tak si je vezměte s sebou :).

Místo konání | Kamýcká 129, 16500 Praha-Suchdol, před budovou Menzy
Pořádá | Ukliďme Česko, https://www.uklidmecesko.cz/
Související odkazy: https://www.uklidmecesko.cz/event/27645

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist